iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
MOJE OKA-mžiky
Vladimír Rešetár
2. 7. - 28. 8. 2022
Víkendy a svátky
10 - 17 hod.

Výstava fotografií karlovarského fotografa, který se věnuje převážně barevné fotografii z prostředí rockových koncertů, MFF, sportu, rád fotí přátele, přírodu i život a dění kolem sebe..

PLAKÁTEK 


Hádkovi
Letní kino Peruc
V případě deště se přesouvá do kina, čas zůstává stejný.
12. srpen 2022
pátek 21:30 hod. 

Komedie. Dva bratři se svými ženami se potkávají v bytě svého dědy, který je v nemocnici. Bráchové se mají svým způsobem rádi, zato jejich manželky se nemohou vystát. Film  Česko.  
Přístupný film.
Vstupné 120 Kč 

Normandie a Bretaň obrazem, slovem a písní
Za Dubem Peruc - Stodolní divadlo
25. srpen 2022
18 hod.

O Normandii a Bretani bude ve Stodolním divadle na Peruci povídat a promítat své fotografie Mirek Plazík Blažek. K tomu budou zpívat francouzské písně členky pěveckého sboru Kvítek za doprovodu Dominika Zahradníčka.
Kavárna otevřena od 17 hodin.

Vstupné dobrovolné.

Řekni to psem
Letní kino Peruc
V případě deště se přesouvá do kina, čas zůstává stejný.
26. srpen 2022
pátek 21:30 hod. 

Romantický/Komedie. Dita místo vytouženého miminka dostane od přítele Filipa mladou kólii, přestože nikdy psa nechtěla. Navíc pro Ditu je pejskařská komunita směšná a nesnáší psí exkrementy. Film  Česko.  Délka filmu 85 min. 
Přístupný film.
Vstupné 100 Kč 

Galerie u Plazíka Peruc
Letem naším světem
Roman Hanzlik
3. 9. - 30. 10. 2022
Víkendy a svátky
10 - 17 hod.
popř. na zazvonění

Výstava leteckých fotografií.
PLAKÁTEK 
  

Za Dubem
Peruc
KAVÁRNA

9. 4. - 25. 9. 2022
so, ne, sv
UBYTOVÁNÍ
Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
V podkroví výstava obrazů V. H. Kopicové.
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek
Hudba na zámku

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly
Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici 
Smolnice 
2022 
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4. 
PLAKÁTEK   

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Sport arrow U Berouna hřměly motory a hudba
U Berouna hřměly motory a hudba
Napsal Plazík st.   
Středa, 30 prosinec 2009
15.6.2008

Již podruhé se sešli motorkáři MBA Stochov se svými přáteli v kempu Plešivec v Berouně. 12. ročník srazu, původně známého jako Bucek, se i letos vydařil.

popis     V pátek odpoledne přijížděli první účastníci srazu do připraveného kempu, s pódiem, stánky s občerstvením, chatkami a trávníkem pro desítky stanů. Svoji medovinu již ohříval i kamarád Maffy. Po sedmé hodině večerní nác přivítal Čenda a nastoupila prvá kapela, vynikající lounští Feast of Friends. Wojtus s kamarády a s hostem Karlem s houslemi místo obvyklého saxofonu perfektně rozjeli program srazu. Jen jako prví měli pod pódiem málo pařičů. Po poslední skladbě přišlo na prvou soutěž, gumicuk. Vyřádili se zde hlavně kamarádi z Podbořan, kteří předvedli perfektní show.
popis      Na srazu nikdy nechybí revivalové Tři sestry, původem z Loun. Lidé se rozeskákali, prvá děvčata odložila části svých oděvů a odhalila své krásné spodní prádlo. Na pódium byl pozván i oslavenec Tonda a při své 30 si s kapelou zazpíval. Ještě jednou velké BLAHOPŘÁNÍ. Já se hodně těšil na následující kapelu UŠIRVÁČ – revival Hudby Praha a Jasné páky s kamarádkou Pájou. A moc jsem si jich, podobně jako další, užil. Bylo po jedné hodině noční, začala hrát další lounská kapela Kartágo a vytrvalci zakončili prvý den srazu u Maffyho deštníku při medovině.
FOTO pátek
popis     Ostré slunce, káva s rohlíkem a vodní bitva Zuzky a Lucky nás uvedli do soboty. Holky ještě využili paprsků slunce k dobarvení své pokožky a všichni se chystali na tradiční Spanilou jízdu. Jel jsem napřed, abych mohl kamarády vyfotit. Nebyl sice plánek trasy, ale byl jsem poučen, že za Nižborem doprava. Čekal jsem asi půl hodiny, přeletělo nade mnou asi deset letadel na přistání, projel historický motocykl s lodičkou, ale naši motorkáři nikde. Až po návratu jsem se dozvěděl, že to nebylo hned za Nižborem, ale asi o dalších 10 km dál. Škoda. Vyžízněn a tak se mi hodilo pozvání na soutěž v pití piva. Neumím na EX, ale dosažených 14 vteřin (ti dobří to pijí za 3) bylo pro mne úspěchem. Ihned poté se představil známý fakír. Tentokráte ne s ohněm, ale tahem dodávky, zdvíháním drobečků v zubech a nakonec ho kamarádi přejeli svými stroji. 
popis     Pokračovaly další soutěže, na krosce se převážel kelímek s vodou (piva by bylo škoda), střílelo se barevnýma kuličkama a opět gumicukovalo. Opět se blížila sedmá večerní a byl čas na muziku. Prvá kapela, BlaCK HiLL, to rozjela s policií v čele. Dlouho pauzu čekání na opozdilé Kabáty (revival) si kamarádi vyplnili po svém, bavilise, soutěžili a pili a těsně před hudební produkcí své krásné tělo předvedla příjemná striptérka. Hodně si s ní užíval Čenda.
popis     Kabáti samozřejmě přilákali téměř všechny pod pódium a tvrdě se pařilo. Je to holt muzika, která dnes táhne. O to těžší to měl lounský Ruxak, který vystupaval po nich. Ač se Veronika snažila a byla odměňována potleskem, tvrdí pařiči odešli ke svým kelímkům Staropramenu. Čenda , Suchoš a další se snažili zlákat krásné motorkářky na mokré tričko, ale opět, jako po několikáté, se to nezdařilo. popis   Ještě před pár lety se holky za sebe nestyděly, dnes se asi stydí, nebo že by byly tak ošklivé? To snad ne? Byla zase jedna hodina a před námi ještě kapela Gallileo. Ta uzavřela program Plešivce 2008 a my jsme opět u Maffyho v dobré partě ještě chvíli pobyli. Odnesl to Čenda, kterého kamarádky skoro vysvlékly. Mohl jít ihned spát. Šli jsme i my. Ráno všichni počkali až oschnou stany a vydali se domů s přáním, ať se zde za rok opět sejdeme.
FOTO sobota

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde