iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
Panorama Českého středohoří
Dan Fiker

6. 5. - 2. 7. 2023
Galerie u Plazíka na Peruci, společně s autorem Danielem Fikerem, vás zvou na vernisáž výstavy. Spatříte velkoformátové fotografie, známé i neznámé panoramatické pohledy na krajinu Českého středohoří, které ústeckého fotografa očarovalo.
Výstava bude přístupná do 2. července 2023 o víkendy a svátky od 10 do 17 hodin, popřípadě na zazvonění v galerii.
PLAKÁTEK

LUDVÍK ERDMANN 80
Galerie U kozorožce Peruc
8.6. - 2.9. 2023
víkendy a svátky
10 - 18 hod.

Výstava fotografií k autorovým nedožitým osmdesátinám - část prvá. Vzpomínkové setkání je připraveno na sobotu 15. července 2023 ve 13 hodin v Galerii U Plazíka a posléze v Galerii U Kozorožce.

PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Program na červen.
PLAKÁTEK 

Stradonice - 750 let
Stradonice - náves

10.6.2023 13 hod.
Klub žena a SDH Stradonice vás zvou na oslavu 750. výročí Stradonic - 1273 - 2023. Bohatý kulturní program. Občerstvení zajištěno.
PLAKÁTEK

Ostrov

Letní kino Peruc
v případě deště se představení přesouvá do kina
16.6.2023
pátek 21:00 hod.
Komedie / Dobrodružný / Romantický. Richard a Alice se na exotické dovolené pohádají, protože Richard se chce nechat rozvést. Rozhodnou se, že odletí předčasně domů, ale jejich malý letoun ztroskotá na opuštěném ostrově, Richard a Alice jsou tak nuceni společně čekat na záchranu. Osamělí trosečníci se na tropickém ostrůvku musí postarat nejen o svou záchranu a přežití, ale také začít znovu spolupracovat a hledat k sobě cestu zpátky. Film Česko . Délka filmu 100 min.
Nevhodný do 12 let.
Vstupné 100 Kč 

Pochod života
Domoušice - Louny

24.6.2023 10 hod.
Tradiční pochod Strany přátel piva Louny.
Startovné 100.-Kč
PLAKÁTEK

Život kotěte
Letní kino Peruc
v případě deště se představení přesouvá do kina
30.6.2023
pátek 21:00 hod.
Drama / Rodinný. Desetiletá Clémence a Vrnilka, její mourovaté koťátko, odjíždějí z Paříže na prázdniny do Vogéz. Příhody a nečekaná setkání, které Clémence a Vrnilka, změní jejich život. Vrnilka objeví svobodu a přírodu, ale také nebezpečí života daleko od města. Setkává se bílým kotětem, které se brzy stane jejím přítelem. Kočička Vrnilka je zábavná, dojemná, nepředvídatelná, překvapivá, záhadná i znepokojivá, nikoho nenechá lhostejným. Film Francie.
Délka filmu 83 min. Přístupný film.
Vstupné 100 Kč
Promítání za vysvědčení, dítě do 12 let v doprovodu dospělého zdarma.

Běh Oldřicha a Boženy
Peruc - nám. E Filly

25.6.2023 8 hod.
Prezentaca 8:00 - 8:30 hod. Stratovné 20 Kč.
PLAKÁTEK

LUDVÍK ERDMANN 80
Galerie u Plazíka Peruc
5.7. - 2.9. 2023
víkendy a svátky
10 - 18 hod.

Výstava fotografií k autorovým nedožitým osmdesátinám - část druhá. Vzpomínkové setkání je připraveno na sobotu 15. července 2023 ve 13 hodin v Galerii U Plazíka a posléze v Galerii U Kozorožce.

PLAKÁTEK

Za Dubem
Peruc

KAVÁRNA
Zahájení sezony 1.4.2023.
Otevřeno v sobotu a neděli od 13.00 do 18.00 hodin.
UBYTOVÁNÍ

Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč
Tradiční výstavní prostory doplněné o výstavu obrazů Kateřiny Novákové.
PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek 

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly

Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici
Smolnice 
2023 
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4.
PLAKÁTEK
Noc kostelů
2.6.2023 v 18 - 22 hod.
PLAKÁTEK

 
You are here: Hlavní strana arrow Plazíkovo digifoto arrow U Berouna hřměly motory a hudba
U Berouna hřměly motory a hudba
Napsal Plazík st.   
Středa, 30 prosinec 2009
15.6.2008

Již podruhé se sešli motorkáři MBA Stochov se svými přáteli v kempu Plešivec v Berouně. 12. ročník srazu, původně známého jako Bucek, se i letos vydařil.

popis     V pátek odpoledne přijížděli první účastníci srazu do připraveného kempu, s pódiem, stánky s občerstvením, chatkami a trávníkem pro desítky stanů. Svoji medovinu již ohříval i kamarád Maffy. Po sedmé hodině večerní nác přivítal Čenda a nastoupila prvá kapela, vynikající lounští Feast of Friends. Wojtus s kamarády a s hostem Karlem s houslemi místo obvyklého saxofonu perfektně rozjeli program srazu. Jen jako prví měli pod pódiem málo pařičů. Po poslední skladbě přišlo na prvou soutěž, gumicuk. Vyřádili se zde hlavně kamarádi z Podbořan, kteří předvedli perfektní show.
popis      Na srazu nikdy nechybí revivalové Tři sestry, původem z Loun. Lidé se rozeskákali, prvá děvčata odložila části svých oděvů a odhalila své krásné spodní prádlo. Na pódium byl pozván i oslavenec Tonda a při své 30 si s kapelou zazpíval. Ještě jednou velké BLAHOPŘÁNÍ. Já se hodně těšil na následující kapelu UŠIRVÁČ – revival Hudby Praha a Jasné páky s kamarádkou Pájou. A moc jsem si jich, podobně jako další, užil. Bylo po jedné hodině noční, začala hrát další lounská kapela Kartágo a vytrvalci zakončili prvý den srazu u Maffyho deštníku při medovině.
FOTO pátek
popis     Ostré slunce, káva s rohlíkem a vodní bitva Zuzky a Lucky nás uvedli do soboty. Holky ještě využili paprsků slunce k dobarvení své pokožky a všichni se chystali na tradiční Spanilou jízdu. Jel jsem napřed, abych mohl kamarády vyfotit. Nebyl sice plánek trasy, ale byl jsem poučen, že za Nižborem doprava. Čekal jsem asi půl hodiny, přeletělo nade mnou asi deset letadel na přistání, projel historický motocykl s lodičkou, ale naši motorkáři nikde. Až po návratu jsem se dozvěděl, že to nebylo hned za Nižborem, ale asi o dalších 10 km dál. Škoda. Vyžízněn a tak se mi hodilo pozvání na soutěž v pití piva. Neumím na EX, ale dosažených 14 vteřin (ti dobří to pijí za 3) bylo pro mne úspěchem. Ihned poté se představil známý fakír. Tentokráte ne s ohněm, ale tahem dodávky, zdvíháním drobečků v zubech a nakonec ho kamarádi přejeli svými stroji. 
popis     Pokračovaly další soutěže, na krosce se převážel kelímek s vodou (piva by bylo škoda), střílelo se barevnýma kuličkama a opět gumicukovalo. Opět se blížila sedmá večerní a byl čas na muziku. Prvá kapela, BlaCK HiLL, to rozjela s policií v čele. Dlouho pauzu čekání na opozdilé Kabáty (revival) si kamarádi vyplnili po svém, bavilise, soutěžili a pili a těsně před hudební produkcí své krásné tělo předvedla příjemná striptérka. Hodně si s ní užíval Čenda.
popis     Kabáti samozřejmě přilákali téměř všechny pod pódium a tvrdě se pařilo. Je to holt muzika, která dnes táhne. O to těžší to měl lounský Ruxak, který vystupaval po nich. Ač se Veronika snažila a byla odměňována potleskem, tvrdí pařiči odešli ke svým kelímkům Staropramenu. Čenda , Suchoš a další se snažili zlákat krásné motorkářky na mokré tričko, ale opět, jako po několikáté, se to nezdařilo. popis   Ještě před pár lety se holky za sebe nestyděly, dnes se asi stydí, nebo že by byly tak ošklivé? To snad ne? Byla zase jedna hodina a před námi ještě kapela Gallileo. Ta uzavřela program Plešivce 2008 a my jsme opět u Maffyho v dobré partě ještě chvíli pobyli. Odnesl to Čenda, kterého kamarádky skoro vysvlékly. Mohl jít ihned spát. Šli jsme i my. Ráno všichni počkali až oschnou stany a vydali se domů s přáním, ať se zde za rok opět sejdeme.
FOTO sobota

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde