iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
Zajímavosti kolem nás
Josef Skip Holota
30. 3. - 23. 6. 2024
Výstava fotografií z okolí Plzeňského a Ústeckého kraje.
Otevřeno so, ne, sv od 10 do 17 hod.
PLAKÁTEK

Galerie u Plazíka Peruc
ROK V PRAZE
a na cestách

Veronika Králik
30. 6. - 25. 8. 2024
Výstava fotografií autorky pocházející z Mikulova, ale již mnoho let žijící v Praze. Praha, společně s Českým středohořím, je jejím oblíbeným tématem.
Vernisáž výstavy 30. 6. 2024 v 15 hod.
Otevřeno so, ne, sv od 10 do 17 hod.
PLAKÁTEK

Ohlédnutí 2008 - 2023
M. P. Blažek

Peruc
Muzeum české vesnice

13.4. - 28.10.2024

Výstava fotografií  M. P. Blažka - výběr z posledních třech výstav v Galerii u Plazíka a dalších fotoprací
.
PLAKÁTEK

Jako zrcadlo
Kateřina Nováková
Peruc
Galerie U kozorožce

20.4. - 28.10.2024

Galerie U kozorožce a autorka si vás dovolují pozvat na výstavu obrazů.

PLAKÁTEK

Fotbalový den mládeže
Peruc - hřiště FK
29. 6. 2024 
9:00 - 14:00 hod.

FK Peruc pořádá a zve na fotbalový den mládeže.

PLAKÁTEK

140 let SDH Peruc
Peruc - za hřištěm
29. 6. 2024 
12:00 - 22:00 hod.

Peručtí hasiči vás zvou na oslavu 140. výročí svého spolku. Bohatý program, od 20 hod. taneční zábava.

PLAKÁTEK

Kino Peruc

Společně sami
Letní kino v parku
Pátek 21.6.
21.00 hod.

Čerstvě vystudovaný učitel Petr Jílek (Jakub Moulis), dostává příležitost učit na soukromém gymnáziu, který vlastní matka jeho přítelkyně (Markéta Hrubešová). Jeho idealizovaná představa o výuce mladých studentů brzy narazí na tvrdou realitu. Je překvapen současnou smutnou generací, problémy, se kterými se musí mladí lidé v dnešní době vypořádat a jejich přístupem ke studiu. Drama / Česko / 2024 / 90 min.
Nevhodné mládeži do 12 let

Vstupné 100 Kč

Lassie: Nové dobrodružství
Letní kino v parku
Pátek 28.6.
21.00 hod.

Nejslavnější kolie světa se konečně vrací na plátno! A jak jinak než s jejím věrným parťákem Florianem po boku. Ale nejen s ním. V novém dobrodružství je kromě nových dvounohých i čtyřnohých přátel čeká taky pořádně nebezpečný úkol – musí vypátrat, kdo stojí za záhadnými únosy psů, mezi kterými je i jejich kamarádka, malá Jack Russell teriérka Pippa. Je tu napínavá podívaná pro celou rodinu a nezapomenutelný filmový zážitek pro všechny malé i velké milovníky psů. Rodinný / Dobrodružný / Německo / 2023 / 91 min.
Mládeži přístupno

Vstupné 100 Kč
_:_:_:_:_

Za Dubem
Peruc
KAVÁRNA
Otevřena od 27.4. do 29.9.2024 v sobotu a neděli od 13 do 18 hodin.
UBYTOVÁNÍ

Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
13.4. - 28.10.2024
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč
Tradiční výstavní prostory doplněné o výstavu v podkroví.
PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek 

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly

Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici
Smolnice
PLAKÁTEK 2024
Koncert laureátů
16.6.2024
PLAKÁTEK

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Plazíkovo digifoto arrow U Berouna hřměly motory a hudba
U Berouna hřměly motory a hudba
Napsal Plazík st.   
Středa, 30 prosinec 2009
15.6.2008

Již podruhé se sešli motorkáři MBA Stochov se svými přáteli v kempu Plešivec v Berouně. 12. ročník srazu, původně známého jako Bucek, se i letos vydařil.

popis     V pátek odpoledne přijížděli první účastníci srazu do připraveného kempu, s pódiem, stánky s občerstvením, chatkami a trávníkem pro desítky stanů. Svoji medovinu již ohříval i kamarád Maffy. Po sedmé hodině večerní nác přivítal Čenda a nastoupila prvá kapela, vynikající lounští Feast of Friends. Wojtus s kamarády a s hostem Karlem s houslemi místo obvyklého saxofonu perfektně rozjeli program srazu. Jen jako prví měli pod pódiem málo pařičů. Po poslední skladbě přišlo na prvou soutěž, gumicuk. Vyřádili se zde hlavně kamarádi z Podbořan, kteří předvedli perfektní show.
popis      Na srazu nikdy nechybí revivalové Tři sestry, původem z Loun. Lidé se rozeskákali, prvá děvčata odložila části svých oděvů a odhalila své krásné spodní prádlo. Na pódium byl pozván i oslavenec Tonda a při své 30 si s kapelou zazpíval. Ještě jednou velké BLAHOPŘÁNÍ. Já se hodně těšil na následující kapelu UŠIRVÁČ – revival Hudby Praha a Jasné páky s kamarádkou Pájou. A moc jsem si jich, podobně jako další, užil. Bylo po jedné hodině noční, začala hrát další lounská kapela Kartágo a vytrvalci zakončili prvý den srazu u Maffyho deštníku při medovině.
FOTO pátek
popis     Ostré slunce, káva s rohlíkem a vodní bitva Zuzky a Lucky nás uvedli do soboty. Holky ještě využili paprsků slunce k dobarvení své pokožky a všichni se chystali na tradiční Spanilou jízdu. Jel jsem napřed, abych mohl kamarády vyfotit. Nebyl sice plánek trasy, ale byl jsem poučen, že za Nižborem doprava. Čekal jsem asi půl hodiny, přeletělo nade mnou asi deset letadel na přistání, projel historický motocykl s lodičkou, ale naši motorkáři nikde. Až po návratu jsem se dozvěděl, že to nebylo hned za Nižborem, ale asi o dalších 10 km dál. Škoda. Vyžízněn a tak se mi hodilo pozvání na soutěž v pití piva. Neumím na EX, ale dosažených 14 vteřin (ti dobří to pijí za 3) bylo pro mne úspěchem. Ihned poté se představil známý fakír. Tentokráte ne s ohněm, ale tahem dodávky, zdvíháním drobečků v zubech a nakonec ho kamarádi přejeli svými stroji. 
popis     Pokračovaly další soutěže, na krosce se převážel kelímek s vodou (piva by bylo škoda), střílelo se barevnýma kuličkama a opět gumicukovalo. Opět se blížila sedmá večerní a byl čas na muziku. Prvá kapela, BlaCK HiLL, to rozjela s policií v čele. Dlouho pauzu čekání na opozdilé Kabáty (revival) si kamarádi vyplnili po svém, bavilise, soutěžili a pili a těsně před hudební produkcí své krásné tělo předvedla příjemná striptérka. Hodně si s ní užíval Čenda.
popis     Kabáti samozřejmě přilákali téměř všechny pod pódium a tvrdě se pařilo. Je to holt muzika, která dnes táhne. O to těžší to měl lounský Ruxak, který vystupaval po nich. Ač se Veronika snažila a byla odměňována potleskem, tvrdí pařiči odešli ke svým kelímkům Staropramenu. Čenda , Suchoš a další se snažili zlákat krásné motorkářky na mokré tričko, ale opět, jako po několikáté, se to nezdařilo. popis   Ještě před pár lety se holky za sebe nestyděly, dnes se asi stydí, nebo že by byly tak ošklivé? To snad ne? Byla zase jedna hodina a před námi ještě kapela Gallileo. Ta uzavřela program Plešivce 2008 a my jsme opět u Maffyho v dobré partě ještě chvíli pobyli. Odnesl to Čenda, kterého kamarádky skoro vysvlékly. Mohl jít ihned spát. Šli jsme i my. Ráno všichni počkali až oschnou stany a vydali se domů s přáním, ať se zde za rok opět sejdeme.
FOTO sobota

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde