iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

V zimních měsících uzavřena
Galerie u Plazíka Peruc
Výstava fotografií Blanky Beckertové
Cestou za sny ze Středohoří pod Everest
bude zahájena v příznivé situaci v březnu 2021, jakmile to situace dovolí.
PLAKÁTEK

Kultura je dočasně z rozhodnutí vlády zakázána.  

Kino z důvodů vládního zákazu nepromítá
do odvolání
Peruc kino

Za Dubem
Peruc
Z důvodu vládního zákazu dočasně uzavřeno.

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Sezona ukončena.
Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří
Sezona ukončena.
tel. 731 005 123

Zámek Pátek

Zámek Peruc
Sezona ukončena.
tel. 602 728 422

Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly
Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Zprávy arrow U Berouna hřměly motory a hudba
U Berouna hřměly motory a hudba
Napsal Plazík st.   
Středa, 30 prosinec 2009
15.6.2008

Již podruhé se sešli motorkáři MBA Stochov se svými přáteli v kempu Plešivec v Berouně. 12. ročník srazu, původně známého jako Bucek, se i letos vydařil.

popis     V pátek odpoledne přijížděli první účastníci srazu do připraveného kempu, s pódiem, stánky s občerstvením, chatkami a trávníkem pro desítky stanů. Svoji medovinu již ohříval i kamarád Maffy. Po sedmé hodině večerní nác přivítal Čenda a nastoupila prvá kapela, vynikající lounští Feast of Friends. Wojtus s kamarády a s hostem Karlem s houslemi místo obvyklého saxofonu perfektně rozjeli program srazu. Jen jako prví měli pod pódiem málo pařičů. Po poslední skladbě přišlo na prvou soutěž, gumicuk. Vyřádili se zde hlavně kamarádi z Podbořan, kteří předvedli perfektní show.
popis      Na srazu nikdy nechybí revivalové Tři sestry, původem z Loun. Lidé se rozeskákali, prvá děvčata odložila části svých oděvů a odhalila své krásné spodní prádlo. Na pódium byl pozván i oslavenec Tonda a při své 30 si s kapelou zazpíval. Ještě jednou velké BLAHOPŘÁNÍ. Já se hodně těšil na následující kapelu UŠIRVÁČ – revival Hudby Praha a Jasné páky s kamarádkou Pájou. A moc jsem si jich, podobně jako další, užil. Bylo po jedné hodině noční, začala hrát další lounská kapela Kartágo a vytrvalci zakončili prvý den srazu u Maffyho deštníku při medovině.
FOTO pátek
popis     Ostré slunce, káva s rohlíkem a vodní bitva Zuzky a Lucky nás uvedli do soboty. Holky ještě využili paprsků slunce k dobarvení své pokožky a všichni se chystali na tradiční Spanilou jízdu. Jel jsem napřed, abych mohl kamarády vyfotit. Nebyl sice plánek trasy, ale byl jsem poučen, že za Nižborem doprava. Čekal jsem asi půl hodiny, přeletělo nade mnou asi deset letadel na přistání, projel historický motocykl s lodičkou, ale naši motorkáři nikde. Až po návratu jsem se dozvěděl, že to nebylo hned za Nižborem, ale asi o dalších 10 km dál. Škoda. Vyžízněn a tak se mi hodilo pozvání na soutěž v pití piva. Neumím na EX, ale dosažených 14 vteřin (ti dobří to pijí za 3) bylo pro mne úspěchem. Ihned poté se představil známý fakír. Tentokráte ne s ohněm, ale tahem dodávky, zdvíháním drobečků v zubech a nakonec ho kamarádi přejeli svými stroji. 
popis     Pokračovaly další soutěže, na krosce se převážel kelímek s vodou (piva by bylo škoda), střílelo se barevnýma kuličkama a opět gumicukovalo. Opět se blížila sedmá večerní a byl čas na muziku. Prvá kapela, BlaCK HiLL, to rozjela s policií v čele. Dlouho pauzu čekání na opozdilé Kabáty (revival) si kamarádi vyplnili po svém, bavilise, soutěžili a pili a těsně před hudební produkcí své krásné tělo předvedla příjemná striptérka. Hodně si s ní užíval Čenda.
popis     Kabáti samozřejmě přilákali téměř všechny pod pódium a tvrdě se pařilo. Je to holt muzika, která dnes táhne. O to těžší to měl lounský Ruxak, který vystupaval po nich. Ač se Veronika snažila a byla odměňována potleskem, tvrdí pařiči odešli ke svým kelímkům Staropramenu. Čenda , Suchoš a další se snažili zlákat krásné motorkářky na mokré tričko, ale opět, jako po několikáté, se to nezdařilo. popis   Ještě před pár lety se holky za sebe nestyděly, dnes se asi stydí, nebo že by byly tak ošklivé? To snad ne? Byla zase jedna hodina a před námi ještě kapela Gallileo. Ta uzavřela program Plešivce 2008 a my jsme opět u Maffyho v dobré partě ještě chvíli pobyli. Odnesl to Čenda, kterého kamarádky skoro vysvlékly. Mohl jít ihned spát. Šli jsme i my. Ráno všichni počkali až oschnou stany a vydali se domů s přáním, ať se zde za rok opět sejdeme.
FOTO sobota

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet


WebArchiv