iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
Výstavní sezona skončila.
Těšíme se na shledanou v březnu 2022 

Adventní koncert
neděle 5.12.2021
14 hod.

Peruc, kaple M. J. Husa
Vážení přátelé, dovolujeme si vás pozvat na adventní koncert Pěveckého sboru při kostele Církve československé husitské v Lounech pod vedením Ivany Derflerové.
Účast je možná za dodržení aktuálních hygienických nařízení..
PLAKÁTEK
  

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Sezona skončila, ZAVŘENO.
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

Za Dubem
Peruc
Vánoční tržnice ZRUŠENA
KAVÁRNA
Mimo sezonu uzavřena.
UBYTOVÁNÍ
Celoročně
Další informace a akce v plakátku.
PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Hudba ve Smolnici
Smolnice
kostel sv. Bartolomeje

2021
Série tradičních koncertů ve smolnickém kostele.
Vstupné dobrovolné
PLAKÁTEK
 

Pamětní síň
Emila Filly
Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

 

 
You are here: Hlavní strana arrow ARCHIV arrow Zprávy z tábora FETUS IN FETU
Zprávy z tábora FETUS IN FETU
Napsal Plazík st.   
Neděle, 27 prosinec 2009

25.9.2007

Je to necelý rok, tak 11 měsíců, co lounská skupina FETUS IN FETU pokřtila své debutové CD s názvem „Case Report“. Za takovou dobu zestárne Váš pes, nebo dokonce i umře. Tak co se vlastně u Fetusáků všechno stalo?

stalo?

. Pánové uskutečnili několik desítek koncertů, na rovinu nutno říct, že od perfektních vystoupení až po totální propadáky. Za nejlepší lze jednoznačně považovat hudební festival Oleško open air v červenci letošního roku s parádní kritikou, úspěch v podobě druhého místa v semifinále hudební soutěže Rock Kalich Litoměřice v kategorii HC nebo další hudební akce Zámekfest ve Zruči nad Sázavou. Nejhorší jednoznačně bylo předčasné ukončení jejich hudební produkce na Tuning party v Panenském Týnci, kde je prostě nechtěli (s heslem: „Ať žije Kabát !“). Předčasně byla ukončena i hudební produkce na festivalu Exit Jirkov, ale vzhledem k časové prodlevě (sice s heslem: „My chceme ještě!“), jezdit pozdě na vlastní vystoupení se prostě nevyplácí.

. V březnu oznámil basák Honza Stehlík svůj plánovaný odchod z kapely a FIF si mu dovoluje tímto způsobem poděkovat za úžasnou práci, kterou v kapele odvedl, je prostě skvělý muzikant a tak šel dál… Na jeho místo nastoupil Pasťa, současně basák a zpěvák lounské punkové kapely Jistého náboje (jejich vystoupení na loňském křtu fetusího cédéčka byla opravdu jen náhoda).

Skupinu postihla na konci srpna pohroma, stejně jako většinu hudebních kapel, kdy musela řešit nepříjemný fakt, že přichází o své zázemí, tedy prostory zkušebny. Paradoxně to FIF posílilo a dnes buduje novou zkušebnu s velmi dobrým vybavením a novým aparátem.

Kapela už v současné době začala sbírat materiál na nové CD, které FIF chce natáčet v červenci příštího roku a slibují fakt bombu. Uvidíme, uvidíme.

V této chvíli se píše scénář k novému klipu skupiny, který na dobrou noc rozhodně nebude a jedná s naprosto výjimečný projekt a měl by spatřit světlo světa na začátku příštího roku. U tohoto klipu se předpokládá, že bude pouštěn ve známějších a to nejen veřejnoprávních mediích. Necháme se překvapit.

.

Veškeré události v podobě článků, nových fotek, nejbližších koncertů, videí, recenzí CD atd. jsou zaznamenány na oficiálních stránkách kapely www.fetus.cz.  Je možné se stát členy klubu FIF a do konce tohoto měsíce získat od kapely některou ze zajímavých cen.

Taktéž je možné se podívat na jeden z nejnavštěvovanějších odkazů kapely a to na www.bandzone.cz, kde naleznete i klip z natáčení debutového CD ze studia.

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet


WebArchiv