iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

V zimních měsících uzavřena
Galerie u Plazíka Peruc
Výstava fotografií Blanky Beckertové
Cestou za sny ze Středohoří pod Everest
bude zahájena v příznivé situaci v březnu 2021, jakmile to situace dovolí.
PLAKÁTEK

Kultura je dočasně z rozhodnutí vlády zakázána.  

Kino z důvodů vládního zákazu nepromítá
do odvolání
Peruc kino

Za Dubem
Peruc
Z důvodu vládního zákazu dočasně uzavřeno.

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Sezona ukončena.
Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří
Sezona ukončena.
tel. 731 005 123

Zámek Pátek

Zámek Peruc
Sezona ukončena.
tel. 602 728 422

Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly
Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Zprávy arrow Rack Rayd poprvé v Žerotíně
Rack Rayd poprvé v Žerotíně
Napsal Plazík st.   
Neděle, 27 prosinec 2009

23.8.2007

Jedenáctý ročník populárního motorkářského srazu Rack Reyd, pořádaného rakovnickým Astacusem se po 10 letech přesunul z Tyršova koupaliště v Rakovníku do Žerotína. A myslím, že se dost vydařil. Nestíhám, tak dnes krátce a fotky z 1. dne a z exibice.

     V pátek odpoledne hledalo mnoho motorkářů, kde vlastně Žerotín je, ale díky dobrému značení příjezdu pořadateli všichni postupně dojížděli na místo srazu, do bývalého pionýrského tábora v Žerotíně u Panenského Týnce. Já jel tentokráte bez noční výbavy, mám to asi 10 km domů, tak přespím ve své posteli. Chatičky byly postupně obsazovány, za nimi se stavěly stany, které později zabraly i velkou plochu před chatkami. Bylo připraveno perfektní pódium, oživovala se velká LED obrazovka, pípy již také vydávaly zlatý mok a na rožních se rožnilo. Sraz mohl začít.
.      Zahrály dobré rozjezdové kapely, Vlasta Korec všechny přivítal a mně přijeli konečně prví kamarádi z Loun. Začalo se soutěžit a pomalu se šeřilo. Po osmé hodině se připravovala prvá hvězdná kapela 1. dne, lounsko-pražští Cocotte Minute. A samozřejmě nezklamali, i když jim kdosi v půli produkce vypnul agregát, napájející aparaturu. Za velkým kombem si zapařila s kytarou i malá Fišerka a sklidila potlesk drsných motorkářů.
Po dalších soutěžích a čistě pánském sexu v podání Bizona a jeho kamaráda zahráli legendární Törr. Na závěr večera po půlnoci přišla další pecka, revival Ramsteinů. A byl to ten lepší - z Liberce. Ohromnou show končí kolem druhé noční prvý den RR a já ujíždím domů.
FOTO den prvý

.    V sobotu jsem si chtěl zajet alespoň kousek Spanilé jízdy, ale když jsem se oblékl do kůže, spustil se na Peruci mohutný slejvák. Jel jsem tedy do Loun na exibici potupně autem. A ke všemu jsem zjistil, že ani v Lounech a ani na trase vyjížďky nepršelo. Na parkovišti v Lounech již bylo několik set diváků, kteří čekali příjezd motorkářů a hlavně na exibici mnohonásobného mistra republiky i Evropy, Míry Lisého. Lounský prostor se nedá přirovnet rakovnické Sekeře, program exibice byl o mnoho chudší, neznamená to ale, že nekvalitní. To co Míra po příjezdu všech jezdců na strojích všech značek předvedl, bylo úžasné. Začal se čtyřkolkou, kterou si pořídil až letos a pak sedl na to co je mu vlastní, na trialový speciál. Obdivoval jsem dobrovolníka, který neuhnul před jeho na milimetry přesnými nájezdy. Potlesk a výkřiky, které se vznášely nad Lounami byly zasloužené. Další exibice, tentokráte na trávě, čekala účastníky Rack Reydu ještě v Žerotíně. I zde Míra Lisý ukázala, jaký je mistr.
FOTO exibice

   No a pak již začal program druhého dne, ale o něm, až zpracuju fotky.
 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet


WebArchiv