iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

V zimních měsících uzavřena
Galerie u Plazíka Peruc
Výstava fotografií Blanky Beckertové
Cestou za sny ze Středohoří pod Everest
bude zahájena v příznivé situaci v březnu 2021, jakmile to situace dovolí.
PLAKÁTEK

Kultura je dočasně z rozhodnutí vlády zakázána.  

Kino z důvodů vládního zákazu nepromítá
do odvolání
Peruc kino

Za Dubem
Peruc
Z důvodu vládního zákazu dočasně uzavřeno.

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Sezona ukončena.
Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří
Sezona ukončena.
tel. 731 005 123

Zámek Pátek

Zámek Peruc
Sezona ukončena.
tel. 602 728 422

Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly
Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Zprávy arrow Plešivec nahradil Bucek – den prvý
Plešivec nahradil Bucek – den prvý
Napsal Plazík st.   
Pátek, 18 prosinec 2009

13.6.2007

Vždy jsme v tomto čase jezdili na svých strojích na Bucek. Tradiční místo však letos měnilo majitele a tak jsme se v pátek 8. 6. vydali kousek dál, do kempu Plešivec u Berouna.

.     Ten kdo nevěděl kde je, několikrát přejel odbočku do viaduktu – brány kempu, ale posléze jsme se všichni dostali do hezkého kempu Plešivec. Tam nás již čekali kamarádi MBA Stochov, chatky a trávník na postavení stanů. Připraven byl i Víťa se svým podiem a zvukovou aparaturou a Mafy s medovinou.  Kemp je trochu menší než Bucek, ale nakonec jsme se tam všichni vešli. Postupně přijela většina známých a tak mohl Čenda po páté hodině všechny přivítat a setkání zahájit.
.      Když zahájit, tak se soutěžemi. Mezi motorkáři je oblíbený gumicuk a nechyběl ani zde. Kamarádi z Loun, Krtek i další nasbírali různé potřeby pro své motorky, videokazety, ale pro ferneta si dolezla jedna ze soutěžících dívek. Mnozí si poté dali u stánku Zlatopramenu pívko a uzené selátko od Ešuse a na podiu se mezitím připravila prvá kapela – Nahoře pes. Zpívající Ondra s kytarou a Pája za bubny dělají dobrou muziku. Klidný a příjemný rozjezd. Kdo neposlouchal, prohlížel si u vjezdu vojenskou techniku Wehrmachtu z 2. světové války. Chystala se další kapela, i když jen trochu další, v Lucii revival opět hraje Ondra a Pája a na trávníku se házelo se sudem. Někteří borci jej zahodili dál než 8 metrů. Lucie zahrála staré hity a přilákala pod jeviště prvé posluchače. Klasika táhne.

.     Už jste někdy řezali s kaprem. Že to není jen tak, se přesvědčilo několik dvojic motorkářů a motorkářek. Práci dá udělat si první drážku a pak hlavně netlačit. Kluci jsou asi zvyklí tlačit při každé příležitosti. Pája tentokráte zpívající a Ondra potřetí. Přidala se ještě Ivanka s bývalou zpěvačkou Uširváče (chyběl saxofon) a my si zapařili na Hudbu Praha a Jasnou páku. Další klasika, kterou tato partička dobře hraje již několik let.
    Snad nejoblíbenější kapelou na pořádnou pařbu jsou dnes Kabáti. A jejich revival z Plzně se rozjel asi hodinku po půlnoci. Rozjásaní motorkáři si je užili a nechtělo se jim jít ani spát. Já se do stanu dostal ve 4 hodiny a trochu jsem podřimoval do 7. Ale to již začínal den druhý.

 

Pátek na Plešivci

 

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet


WebArchiv