3. 9. - 30. 10. 2022
Víkendy a svátky
10 - 17 hod.
popř. na zazvonění

Výstava leteckých fotografií zajímavých míst naší vlasti pořizovaných při společných letech s bratrem pilotem Vojtěchem Hanzlikem letadlem Navigator.
PLAKÁTEK

Velká premiéra
Kino Peruc
30. září 2022
pátek 19:00 hod.

Komedie / Drama/ Pro herce Šnajdra je život jedna velká hra. Málokdo pozná, kdy věci myslí vážně. Jeho žena Markéta je už na něj alergická a manželskou krizi se snaží řešit u psychologa. Film Česko. Délka filmu 90 min.

18 hod.
Koncert kladenského ženského vokálního souboru Song Ladies.

Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
V podkroví výstava obrazů V. H. Kopicové.

2022
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4.
PLAKÁTEK
8. října 2022
sobota 16:00 hod.

Koncert v kostele sv. Bartoloměje Michaely Káčerkové (varhany) a Tomáše Strašila (violoncello).

PLAKÁTEK

You are here: Hlavní strana arrow Historie arrow V derby Peruc podlehla Slavětínu 2:3
V derby Peruc podlehla Slavětínu 2:3
Napsal Plazík st.
Středa, 16 prosinec 2009

2.5.2007

V sobotu se na peruckém hřišti utkali sousedé, Peruc z konce tabulky a Slavětín z jejího čela. Domácí sehráli dosti nešťastné utkání, ve kterém i vedli, ale nakonec si nepřipsali ani bod.

V prvé půli měli fotbalisté Peruce mírnou převahu a i několik slušných šancí na vstřelení gólu. Všechny střely mířící mezi tyče však bravurně zneškodnil slavětínský brankář Tomáš Joch z Radonic. Prvý gól však vstřelili po pěkné akci a hrubé chybě domácích hosté. Střelcem byl jejich kanonýr Zloský, 0:1.  O několik minut později však domácí po faulu v pokutovém území a nařízené penaltě Tůmovou střelou srovnali, 1:1.
Od začátku druhé půle měli naopak mírnou převahu hosté, ale další gól tentokráte vstřelil domácí Chlouba, 2:1. Slavětínští však vzápětí  Dittrichem vyrovnali na 2:2. Peruc nehrála zdaleka to, co v prvé půli. Jistě k tomu přispělo i střídání, kdy do druhé půle nenastoupil Pecina a po zranění odešel i V. Křepčík. Přesto si domácí vytvořili opět několik dobrých příležitostí, výborného Jocha, který se velkou měrou zasloužil o vítězství Slavětína, však již nepřekonali. Vítězný gól vstřelil před koncem opět Dittrich, 2:3. Domácí i čárový rozhodčí sice upozorňovali, že oba góly v druhé půli byly vstřeleny z ofsajdu, rozhodující samozřejmě bylo posouzení hlavním rozhodčím Liškou.
Peruc klesla po remíze Kryr opět na sestupové 12.místo a pokud nedokáže příští víkend zvítězit na hřišti vzdáleného a zatím posledního Lubence, bude sestup do 3.třídy již skutečně velmi reálný.
Sestavy: Peruc - Pácha - Rytina T., Kratina Martin, Křepčík V., Křepčík J., Rytina Z., Pecina, Tůma, Kianička, Chlouba, Nechanický - Filip, Laube
Slavětín - Joch - Dřevojan, Tepanovič, Dandel, Chaloupka, Holub, Roháč, Zloský, Dittrich, Davídek, Ondrášek - Beránek, Bartoš

FOTO

VÝSLEDKY
  Domácí Hosté Skóre Diváků

V.Černoc Tuchořice "B" 8:2 (4:1) 40
Branky: Junk Miroslav 4, Štrojsa Miroslav, Prokeš Michal, Jůna Ladislav, Martínek Aleš - Vaněček Vladimír, Harvánek Martin; Rozhodčí: Suchánek Antonín; ŽK: Zeman Jaroslav - Jurčák Jiří, Vaněček Vladimír

Chlumčany Kryry 3:3 (3:2) 70
Branky: Košín Milan, Petrlík Michal, Říha Lukáš - Kováč František, Jelínek Roman, Kopřiva Aleš; Rozhodčí: Holič Peter; ŽK: Vrkoč Jaroslav

Peruc Slavětín 2:3 (1:1) 100
Branky: Chlouba Ladislav, Tůma Petr - Dittrich Václav 2, Zloský Vít; Rozhodčí: Liška Vít; ŽK: Rytina Tomáš, Křepčík Václav - Zloský Vít

Blatno Lubenec 2:1 (2:0) 80
Branky: Koděra Ivan, Prais Tomáš - Westfál Robert; Rozhodčí: Černaj Jaroslav; ŽK: Kohout Petr

Lenešice "A" Ročov 1:1 (1:1) 120
Branky: Kopřiva Karel - Hora Petr; Rozhodčí: Vokurka Ivan; ŽK: Bauer Jan, Čáka Tomáš - Charvát Luděk, Ryneš Tomáš, Hora Petr, Štěpánek Zdeněk

Cítoliby "A" Černčice "B" 2:0 (1:0) 60
Branky: Tříska Adolf, Maier Jan; Rozhodčí: Filipovský Václav

Louny "B" Zeměchy 2:0 (1:0) 120
Branky: Sadílek Aleš 2; Rozhodčí: Šramota Miroslav; ŽK: Hora Jiří - Ingriš Jan, Eymann Antonín, Sainer Karel