iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
ROK V PRAZE
a na cestách

Veronika Králik
30. 6. - 25. 8. 2024
Výstava fotografií autorky pocházející z Mikulova, ale již mnoho let žijící v Praze. Praha, společně s Českým středohořím, je jejím oblíbeným tématem.
Vernisáž výstavy 30. 6. 2024 v 15 hod.
Otevřeno so, ne, sv od 10 do 17 hod.
PLAKÁTEK

Ohlédnutí 2008 - 2023
M. P. Blažek

Peruc
Muzeum české vesnice

13.4. - 28.10.2024

Výstava fotografií  M. P. Blažka - výběr z posledních třech výstav v Galerii u Plazíka a dalších fotoprací
.
PLAKÁTEK

Jako zrcadlo
Kateřina Nováková
Peruc
Galerie U kozorožce

20.4. - 28.10.2024

Galerie U kozorožce a autorka si vás dovolují pozvat na výstavu obrazů.

PLAKÁTEK

Pocta rozhlednám
Za Dubem Peruc
14. 7. 2024 
17:00 hod.

Hana a Milan Vás zvou na videa a obrázky z historie Stradonky

PLAKÁTEK

VÝROČÍ 10 LET
od otevření penzionu
a kavárny
Za Dubem Peruc
20. 7. 2024 
13 - 19:00 hod.

Šatník paní mlynářky, fotografie, hudba.
15:00 koncert Song Ladies Kvintet

PLAKÁTEK

Kino Peruc
Letní kino - V případě deště se promítání přesouvá do kina, čas zůstává stejný.

Tlapková patrola ve velkofilmu
Promítá se kině!
Pátek 19.7.2024
18:00 hod.

Animovaná komedie. Když se přímo na Adventure City zřítí magický meteorit, získají pejsci z Tlapkové patroly superschopnosti, které je promění v mocné tlapky! USA / Kanada, 93 min.
Mládeži přístupno

Vstupné 50 Kč
_:_:_:_:_

Za Dubem
Peruc
KAVÁRNA
Otevřena od 27.4. do 29.9.2024 v sobotu a neděli od 13 do 18 hodin.
UBYTOVÁNÍ

Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
13.4. - 28.10.2024
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč
Tradiční výstavní prostory doplněné o výstavu v podkroví.
PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek 

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly

Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici
Smolnice
PLAKÁTEK 2024

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Kultura arrow Zmoklý jubilejní Rack Reyd
Zmoklý jubilejní Rack Reyd
Napsal Plazík st.   
Sobota, 12 prosinec 2009
13.8.2006

Již podesáté se naplnily prostory Tyršova koupaliště v Rakovníku motorkami různého stáří a objemu. Kamarádi z Astacusu připravili opět hodně dobrý muziky a soutěží na pátek i sobotu.

    Rack ReydJá dorazil odpoledne a na trávníku stálo jen pár stanů. Postavil jsem ten svůj a za chvíli se spustil prvý slejvák. Za chvíli přestalo pršet a přijížděli další kamarádi z Loun i Hřivic. A také se pomalu začal rozjíždět připravený program. Zahrála kapela LOKOMOTIVA PLANET a Vlasta Korec vyzval prvé motorkáře k soutěžím. V Rakovníku nemůže chybět plivání prasečích očí na dálku a tak se začalo. Mezi soutěžícími nechyběl mohutný řezník Bizon, ale letos nevyhrál. Nejlepší hudbu zahrál AC DC revival, viděl jsem je již po několikáté a jsou výborní. V závěru kytarista kapely naznačil svým Man stripem, co bude následovat. A také to přišlo. Je to také tradice a letos si opět užili i někteří motorkáři, vytažení na pódium. Hlavní hvězdou večera byl legendární VISACÍ ZÁMEK. Kapela, která již druhé desetiletí tvrdí český punk, rozpumpovala celý areál. Visáči to zkrátka umí. Následovalo opět trochu auto-erotiky pro moto-rkáře a pak jsme se zahřáli při Fire show. Ohníčky byly dost pěkný. Závěr večera odehráli dobří známí BEAUTIFUL CAFILERY ze Žatce. Pátek skončil.
A ZDE se můžete podívat na několik fotek.
Rack Reyd Sobotní ráno vysvitlo sluníčko, zahráli THE FASTBIRDS, ale my vyrazili do města na oběd, ale hlavně na výstavu AUTO-MOTO VETERÁNŮ na rakovnickém náměstí. Staré stroje, to je prostě nádhera.Ale to již přijížděli i ostatní na Sekyru na připravenou exhibici. Je to také tradiční součást srazu, která přiláká i stovky místních diváků. Dokonce i dvě krásné opičky seděli na stromě a koukali na moto parádu. A předváděné výkony na motorkách, motokáře i autě vyvolaly obdivný potlesk zaplněných chodníků. Nakonec se s autem na dvou kolech svezlo i několik vybraných kamarádů a kamarádek. Exhibice skončila a všichni jsme nasedali na start SPANILÉ JÍZDY. Vedla po stejné pěkné trase jako vloni, jen škoda, že si ji někteří spletli se závody. Vybily se mi baterky ve foťáku a tak jsem nemohl nic nafotit. Najeli jsme skoro 50 km, ale v závěru začalo pršet a pršelo již skoro celý večer. Odpoledne bylo plný soutěží, házel se motor, skákalo se, závodilo s kolečky, přetahovalo se lano, opět se plivali oči a k tomu zahrály kapely EOS a INA HANYBANI. Nechyběla ani erotika, ale to jsem se již těšil na mé oblíbené GAIA MESIAH. Gaia Mesiah Jsou to nádherný holky (promiň Joshi) a hlavně uměj moc dobrou muziku. Tak jsem jim udělal za jejich výkon samostatné
 foto-album .
Další součásti téměř všech srazů je mokré tričko a nechybělo ani na Rack-Reydu. Holky byly pěkný, ale právem vyhrála ta, která fyzicky ukázala nejmíň, ale toho erotična nám dala nejvíc. Pršelo čím dál víc a program pokračoval věšením se za kůži a známým uspokojovatelem žen Rosenbergrem. Ale my jsme v té době radši seděli v Krušovickém stanu a bavili se vlastní produkcí. Vyšli jsme až na závěrečný ohňostroj a já si ještě chvíli poslechl poslední kapelu APPEL JUICE. Ještě několik fotek a sraz končí. Na sobotní fotky se také můžete
podívat .
A
ten kdo chce i trochu erotiky, musí si zde otevřít album (má opět smůlu, už není) heslem. A heslo? Je to přezdívka nejznámějšího mohutného soutěžícího řezníka a motorkáře (prvé písmeno malé). Ráno opět chvílemi pršelo a tak jsme se zmoklí rozjížděli domů.
Desátý Rack Rayd se opět vydařil, jen ten déšť nebyl příjemný a zavinil i menší počet účastníků. Ale stejně téměř 1000 motorek a 1800 přítomných je pořádná porce a dokazuje, že motorkářské srazy mají stovky svých příznivců. Takže za rok na Tyršáku opět ČAU.

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde