iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
ROK V PRAZE
a na cestách

Veronika Králik
30. 6. - 25. 8. 2024
Výstava fotografií autorky pocházející z Mikulova, ale již mnoho let žijící v Praze. Praha, společně s Českým středohořím, je jejím oblíbeným tématem.
Vernisáž výstavy 30. 6. 2024 v 15 hod.
Otevřeno so, ne, sv od 10 do 17 hod.
PLAKÁTEK

Ohlédnutí 2008 - 2023
M. P. Blažek

Peruc
Muzeum české vesnice

13.4. - 28.10.2024

Výstava fotografií  M. P. Blažka - výběr z posledních třech výstav v Galerii u Plazíka a dalších fotoprací
.
PLAKÁTEK

Jako zrcadlo
Kateřina Nováková
Peruc
Galerie U kozorožce

20.4. - 28.10.2024

Galerie U kozorožce a autorka si vás dovolují pozvat na výstavu obrazů.

PLAKÁTEK

Pocta rozhlednám
Za Dubem Peruc
14. 7. 2024 
17:00 hod.

Hana a Milan Vás zvou na videa a obrázky z historie Stradonky

PLAKÁTEK

VÝROČÍ 10 LET
od otevření penzionu
a kavárny
Za Dubem Peruc
20. 7. 2024 
13 - 19:00 hod.

Šatník paní mlynářky, fotografie, hudba.
15:00 koncert Song Ladies Kvintet

PLAKÁTEK

Kino Peruc
Letní kino - V případě deště se promítání přesouvá do kina, čas zůstává stejný.

Tlapková patrola ve velkofilmu
Promítá se kině!
Pátek 19.7.2024
18:00 hod.

Animovaná komedie. Když se přímo na Adventure City zřítí magický meteorit, získají pejsci z Tlapkové patroly superschopnosti, které je promění v mocné tlapky! USA / Kanada, 93 min.
Mládeži přístupno

Vstupné 50 Kč
_:_:_:_:_

Za Dubem
Peruc
KAVÁRNA
Otevřena od 27.4. do 29.9.2024 v sobotu a neděli od 13 do 18 hodin.
UBYTOVÁNÍ

Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
13.4. - 28.10.2024
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč
Tradiční výstavní prostory doplněné o výstavu v podkroví.
PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek 

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly

Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici
Smolnice
PLAKÁTEK 2024

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Kultura arrow Bucek bez deště - sobota
Bucek bez deště - sobota
Napsal Plazík st.   
Čtvrtek, 10 prosinec 2009
14.6.2006

Sobotní ráno, noc vyrušili pouze ožralí grázlové, kteří v půl čtvrté u každého stanu řvali budíček a pak dobu tůrovali své stroje. Ale my již vylézáme do sluníčka. Dopoledne je líné, někdo se i opaluje, někdo popíjí a příjíždějí další desítky strojů.

strojů.

vyjížďka     Po dobrém obědě se chystáme na tradiční vyjížďku. Jede se tentokráte v opačném směru, na Mšec, Nové Strašecí a Lány. Poté projíždíme Křivoklátskými lesy až do Rakovníka, na karlovarku a zpět na Bucek. Skvělých více než 40 km. Fotil jsem hned po výjezdu z kempu u rybníka, ale sluníčko proti a kouř strojů trochu obrázky zamlžili. Přesto se na pár z nich můžete
  
podívat .

mapa bod 07     Sobotní odpoledne patří tradičně soutěžím. A tak se pije pivo z tupláku, vítězí jako vždy lounská trojice, lyžuje se a motá se hlava na řídítkách. Tady exceluje Krtek. Na lyžich i řídítkách jsme sice viděli pár držkopádů, ale na to jsou motorkáři zvyklí. Padá se i v pytlích, ale toho si nejvíce užívají motorkářské děti. Je však již čas na nějakou muziku a na podiu se chystají Nahoře pes. Slyšel jsem je již dříve a jejich hudba se mi líbí. Tentokráte však mají dva bubeníky. K tomu tradičnímu se přidal syn zvukaře srazu, malý Víťa. A že mu to šlo. Mezitím pár vygumovanejch hlav gumuje i své pneumatiky. Je to jejich věc, ale blbnout na parkovišti mezi desítkami dalších strojů, to není normální. Mnohé nové motorky jsou poznamenány přiškvařenými kousky gumy a nechce se ani domyslet, kdyby někomu stroj vyskočil z ruky mezi narovnané motorky. Před podiem se však bojuje po rytířsku. Dva koně SOBI, jezdci s dřevci a hezky proti sobě. A nejen jezdci, ale i dámy vkládají oře mezi své nohy a vyjíždějí k souboji. Ten vrcholí sestrovražedným bojem krásných dvojčat. A co takhle dát si jiné sestry, tentokráte TŘI. Opět tradiční revival TSRB zahajuje večerní program. Nejdřív nechtěli hrát, že prý jsou zvyklí pouze v dešti, ale pak si dali říci a rozbalili to. A jako vždy přivádí motorkáře do varu. Dvě sexy holky jdou dělat mezi muzikanty sexy pohyby, ale trička dolů nejdou. Takže ani tričko od TSRB nejde za nimi.
FOTO MOTO sobota odpoledne.

mapa bod 07     Večer a noc patřili nadále muzice, soutěžím a také erotice. Ale té nebylo příliš. Silácké soutěže k motorkářům patří a páka chybět nemůže. Mužský i ženský se zapřeli do stolu a fest páčili. Louňáci tentokráte rychle odpadli a tak na stupních vítězů stály neznámé tváře. Boj byl ale tvrdý a všichni fandili. Chystala se hudba, ale v tu chvíli na prkna vystoupila návštěva z Benátek. Samozřejmě z těch lounských. Byla pěkná a hezká, jen mohla zůstat chvíli déle. Pomohl jsem ji ze schůdků dolu a závistivý Habera na mne křičel, ať se nedotýkám. Ale tak krásné tělo k doteku vyzývá. No a nastupoval druhý revival, tentokráte známé kapely Lucie. Kluci to rozjeli úžasně, obzvláště, když byli od bicích tvrdě podporovámí Pájou. Páju miluji již léta, je to úžasná kamarádka a vynikající bubenice. K několika hřivickým klukům přijeli i Bára s Klárou a tak bylo s kým pařit. Všichni byli připraveni na slíbené mokré tričko, začalo a nebylo. Při organizaci soutěží tentokráte chyběl Sibi, Suchoš se moc snažil, ale vše sám nestačil. Snad příště dostane posilu. Nastupuje poslední revivalová kapela UŠIRVÁČ. Že neznáte Uširváč? Ale Jasnou páku a Hudbu Praha určitě ano. A právě jejich písničky Uširváč hraje. Pája se odstěhovala od bubnů k mikrofonu, zpívá také nádherně, a v klasické sestavě s dvěmi zpěvačkami a saxofonem se na nás valila jadna pecka za druhou. Půlnoc byla za námi, Mafy osvítil plac plivajícím ohněm, Uširváč dohrával a Bucek 2006 končil. Ještě jsme do čtyř trochu pokecali, pojedli a popili a pak zalezli do stanů a chatek. 
FOTO MOTO sobota noc.
    Ráno bylo opět slunné, plac z větší části uklizen (úklidová parta byla skutečně na úrovni), občerstvení u Mafyho stále funguje. Po oschnutí stanů sbalit, rozloučit, nastartovat a ujíždět k domovu. Jak jsem se dozvěděl u závory, bylo nás tady letos něco přes 500 a vyjížďku nás jelo více než 300. Myslím, že se letošní Bucek vydařil, hlavně vyšlo počasí a všichni se těšíme na ten příští.

PS. Kdo chce vidět něco erotiky, ať (MÁ SMŮLU, UŽ NIC NENÍ) do zamčeného alba MOTO Bucek 06 - strip vepíše jméno kapely, jejíž revival před stripem hrál (s malým el ). 

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde